Ostutingimused

Tingimused

Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Kodubutiik (www.kodubutiik.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning Kodubutiik OÜ, reg 14385883 aadressiga Toomaveski tee, Tänassilma küla, Saku vald, Harjumaa, 76406 (edaspidi Müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile ning ostja on toote eest ära tasunud.

 

Hinnad ja tasumine

Kodubutiik OÜ käibemaksukohuslase number EE102038035. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu ja on välja toodud Eurodes. Kauba eest on võimalik tasuda tellimus-arve alusel Kodubutiik OÜ arveldusarvele

Swedbank  EE762200221068257098 Swedbank

Kuidas Osta e-Poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu "Edasi" peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordiviis ning vajutada nuppu "Esita tellimus". Seejärel kuvatakse Teile tellitud toodete ning transporditeenuse koondsumma ja saate otse maksma minna. Kui teil on Swedbank, siis valige makseviis ``pangalingiga``, seejärel suunatakse teid otse maksma. Juhul, kui teil ei ole Swedbank, siis valige makseviisiks ``arvega``. Seejärel tuleb valik prindi arve ning saate arve kohe avada ning makse teostada endale sobivalt pangakontolt. Lisaks saadetakse teile arve mailile.

 

Transport

Itella SmartPOST

  • Kõik tooted, mis on tähistatud SmartPOST´ga on võimalik tellida läbi SmartPOSTI hinnaga 3.00 EUR, 4.00 EUR ja 5.00 EURi.
  • Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
  • Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.

Kuller

  • Kõik tooted, mis on tähistatud Kulleri´ga on võimalik kulleriga kohale tellida. Kuni 25kg saadetis hinnaga 8.00 EUR
  • Kuni 50kg saadetis hinnaga 15.00 EUR. Raskemad saadetised erihinnaga.

Tulen ise järgi

  • Toomaveski tee, Tänassilma küla, Saku vald. Järgi tulemisaeg eelnevalt müüjaga kokkuleppida

Kõik poes olevad tooted ja nende tellimused täidetakse pärast makse laekumist mitte hiljemalt kui kolme tööpäeva jooksul.

Tellimisega toodete tarneaeg on 2-6 nädalat.

Kui ostja poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud või tootmisest maas, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljaspoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

 

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

 

Kauba tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse ostja arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see ostja kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

 

Konfidentsiaalsus

Teie poolt esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

 

Lisainfo

Kodubutiik OÜ jätab endale õiguse muuta Kodubutiik.ee kodulehe sisu, toodete hindasid, identifitseerimist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.